Kontakt O firmie Realizacje Strona Główna
Strona główna O firmie
     O firmie
           
Firma PODBIELNIAK rozpoczęła swoją działalność w 1973 roku w Słupcy jako zakład instalacyjny .
   
Głównym profilem tamtej działalności było wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, kotłowni wodnych i parowych instalacji technologicznych w przedsiębiorstwach państwowych i prywatnych, szkołach, ośrodkach, gminach, instytucjach i domach jednorodzinnych.

W roku 1999 rozszerzyliśmy zakres wykonywanych usług o instalacje stałych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych zgodnie z Polskimi i Europejskimi Normami oraz wytycznymi NFPA, Vds, FM, CE.

Liczne szkolenia w latach 1999-2001 za granicą naszej kadry pracowniczej oraz mocny rozwój gospodarczy w Polsce w tych latach powodujący gwałtowny wzrost budowy  obiektów wielko powierzchniowych- handlowych , produkcyjnych i magazynowych spowodował że staliśmy się liderem w branży budowy stałych instalacji gaśniczych tryskaczowych i zraszaczowych w Polsce.

Od 2001 roku instalacje systemów przeciwpożarowych wykonywanych na terenie całej Polski stanowiły ponad 70% naszych przychodów co świadczyło o potencjale tej branży.

W 2007 roku nasza firma zmieniła osobowość prawną na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – PODBIELNIAK FPS Sp. z o.o. a Prezesem Zarządu został Wojciech Podbielniak posiadający 100% udziałów w spółce.

Stała partnerska współpraca z takimi firmami jak SKANSKA, Budimex itp. liderami branży budowlanej w Polsce pozwoliło na wypracowanie stabilnej pozycji na rynku.

W naszej pracy postawiliśmy na jakość wykonywanych usług i 
ciągły rozwój kadry pracowniczej.
Galeria